Blog - nemrut.cz
Košík 0 x Produkty (prázdný)    

Žádné produkty

Bude determinováno Doručení
0,00 Kč Celkem

K pokladně

Slevy

  • Tác Classique
    Tác Bouquet

    Velikán mezi tácy v naší nabídce,...

    399,00 Kč 599,00 Kč
Turecká káva není český Turek, tedy namletá zrnková káva zalitá horkou vodu. Tento druh přípravy kávy se spíše hodí pro instantní kávu a je to v Turecku považováno za gurmánské barbarství. Jak tedy správně uvařit tureckou kávu a jak si ji doma připravit v džezvě? Na to vám odpovíme v tomto článku.
Internetový obchod Nemrut.cz rozšiřuje své produktové portfolio. Na trh aktuálně uvádí novou prémiovou značku kávy, oslavující bohy, kteří dodnes střeží tajemství hory Nemrut. Novinka s názvem GODS OF NEMRUT vyčnívá nejenom kvalitou použitých kávových zrn, ale i poutavým designem a provedením obalu.
Turecko je země, která láká svým teplým podnebím, rozlehlými plážemi a kouzelnou atmosférou Orientu. Pokud zvolíte Turecko ke strávení vytoužené dovolené, jistě nebudete litovat, obzvlášť pokud milujete teplé počasí, vůni kávy, čaje, koření a mnoha typických jídel připravovaných klidně i ve stánku na rušné ulici. Turecko nabízí i mnoho kulturních a historických památek, ke kterým se váží zajímavé příběhy jejichž atmosféru již z paměti nevymažete.
Na vrcholku hory Nemrut se tyčí mohyla, která navzdory století archeologických prací nevydala všechna tajemství. Nepodlehla ani výbušnině.
Do redakce se nám dostal památeční kousek. Vyzkoušeli jsme, jak mele starý mlýnek Instanbul, který je překvapivě stále funkční. Ukázal, že klasické ruční mlýnky mohou mít až překvapivou trvanlivost.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 8 (1 Pages)