Blog - nemrut.cz
Košík 0 x Produkty (prázdný)    

Žádné produkty

Bude determinováno Doručení
0,00 Kč Celkem

K pokladně

Slevy

  • Tác Coupe

    Neotřelý design ručně zdobeného...

    199,00 Kč 299,00 Kč
Internetový obchod Nemrut.cz rozšiřuje své produktové portfolio. Na trh aktuálně uvádí novou prémiovou značku kávy, oslavující bohy, kteří dodnes střeží tajemství hory Nemrut. Novinka s názvem GODS OF NEMRUT vyčnívá nejenom kvalitou použitých kávových zrn, ale i poutavým designem a provedením obalu.
Turecko je země, která láká svým teplým podnebím, rozlehlými plážemi a kouzelnou atmosférou Orientu. Pokud zvolíte Turecko ke strávení vytoužené dovolené, jistě nebudete litovat, obzvlášť pokud milujete teplé počasí, vůni kávy, čaje, koření a mnoha typických jídel připravovaných klidně i ve stánku na rušné ulici. Turecko nabízí i mnoho kulturních a historických památek, ke kterým se váží zajímavé příběhy jejichž atmosféru již z paměti nevymažete.
Na vrcholku hory Nemrut se tyčí mohyla, která navzdory století archeologických prací nevydala všechna tajemství. Nepodlehla ani výbušnině.
Do redakce se nám dostal památeční kousek. Vyzkoušeli jsme, jak mele starý mlýnek Instanbul, který je překvapivě stále funkční. Ukázal, že klasické ruční mlýnky mohou mít až překvapivou trvanlivost.
Pití sypaného čaje je v dnešní době moderní trend a mnoho z nás jej preferuje před běžným čajem z pytlíku. Důvod je jasný. V pytlíkovém čaji bývají většinou kromě čaje i nečistoty spojené s jeho sběrem (kamínky, prach). Někdo z Vás může oponovat, že značky čajů, které nabízí sáčky ve formě pyramidy, jsou kvalitnější a tento sáček svým tvarem lépe rozloží čajové lístky a zlepší tak samotné louhování, kvalitu i chuť čaje.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)