Kávová souprava Double Sablier

INFORMACE K AKCI: SOUPRAVA NEOBSAHUJE PODŠÁLKY, PROTO K ZAKOUPENÉ SOUPRAVĚ OD NÁS OBDRŽÍTE TÁC COUPE NEBO TULIPE V BARVĚ SETU ZDARMA. TATO AKCE SE NEVZTAHUJE NA SETY VE ZLATÉ BARVĚ, KTERÉ PODŠÁLKY MAJÍ. K SOUPRAVĚ VE ZLATÉ BARVĚ OBDRŽÍTE ZDARMA MLÝNEK NA KOŘENÍ V BARVĚ SOUPRAVY.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

499,00 Kč

-500,00 Kč

999,00 Kč

499,00 Kč za kus

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem hrnečku (ml) 40
Země původu Turecko

Více informací

Jedinečné turecké nádobí

Turci jsou odnepaměti znamenitými kuchaři a mistry designu zároveň. Podobně jako si turecká kuchyně postupně podmanila celý svět, získalo také turecké nádobí malých rodinných firem nevídanou oblibu. Designovou lahůdku představují řady nádobí značky SENA dílem poctivé řemeslné výroby s mnohaletou tradicí. Veškeré produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitní slitiny cínu a mědi. Pozinkování zaručuje absolutní antikorozní odolnost a zdravotní bezpečnost uživatele. Naše produkty jsou vhodné ke každodennímu použití.

Soupravy mnoha detailů

Soupravy nádobí potěší svou kvalitou a detailním zdobením i ty nejnáročnější uživatele a zpříjemní tak požitek při podávání turecké kávy či čaje. Co mají však všechny produkty společné, to je pohodlné držení, snadná manipulace a neobyčejně dlouhá životnost. Většinu produktů nabízíme ve více barevných kombinacích i designových variantách, a proto věříme, že si z naší široké nabídky vybere opravdu každý.

Obsah balení:

  • Tác FLEUR PEU
  • Cukřenka MOYEN
  • 2x porcelánový hrníček
  • 2x kovový podtácek pro skleničky
  • 2x kovový plášť s ouškem a víčkem

Tento produkt má mezinárodní certifikaci ISO 9001, která odpovídá vysoké kvalitě výroby a zpracování.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: