Facebook

Kávová souprava Visite Derviche

Kávová souprava pro šest osob, zdobená motivy tančících dervišů. Vysoce kvalitní zpracování a robustnost kovových částí Vám zajistí dlouhou životnost a dokonalý požitek při popíjení turecké kávy.

Vychutnejte si kávu ve velkém stylu!

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

2 499,00 Kč

2 499,00 Kč za kus

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem hrnečku (ml) 50

Více informací

Honosně vzhlížející, kvalitně zpracovaná a ručně gravírovaná kávová souprava pro šest osob je přímo vyrobena pro slavnostní příležitost. Návštěva bude okouzlena, důležitá pracovní schůze povýšena na neotřelou úroveň, a i tu nejnáročnější návštěvu příbuzných promění tento čajový set v příjemné posezení. Milovníky východních kultur jistě zaujme zdobení motivem tančících dervišů. Derviš je obdobou našich mystických poutníků a k jejich existenci se vážou mnohé legendy. Věříme, že okouzlí i Vás.

Jedinečné turecké nádobí

Turci jsou odnepaměti znamenitými kuchaři a mistry designu zároveň. Podobně jako si turecká kuchyně postupně podmanila celý svět, získalo také turecké nádobí malých rodinných firem nevídanou oblibu. Designovou lahůdku představují řady nádobí značky SENA dílem poctivé řemeslné výroby s mnohaletou tradicí. Veškeré produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitní slitiny cínu a mědi. Pozinkování zaručuje absolutní antikorozní odolnost a zdravotní bezpečnost uživatele. Naše produkty jsou vhodné ke každodennímu použití.

Soupravy mnoha detailů

Soupravy nádobí potěší svou kvalitou a detailním zdobením i ty nejnáročnější uživatele a zpříjemní tak požitek při podávání turecké kávy či čaje. Co mají však všechny produkty společné, to je pohodlné držení, snadná manipulace a neobyčejně dlouhá životnost. Většinu produktů nabízíme ve více barevných kombinacích i designových variantách, a proto věříme, že si z naší široké nabídky vybere opravdu každý.

Obsah balení:

  • Tác FLEUR PEU
  • Cukřenka CERCLE
  • 6x porcelánový hrníček
  • 6x kovový podtácek pro skleničky
  • 6x kovový plášť s ouškem a víčkem

Tento produkt má mezinárodní certifikaci ISO 9001, která odpovídá vysoké kvalitě výroby a zpracování.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: